Adele Tribute

Adele Tribute CZ je první a zatím jediný Adele Tribute v ČR.

Sólové pěvecké party jsou mimořádně náročné a proto zde není konkurence jako u jiných typů revivalů. Při vystoupení znějí největší hity Adele jako Hello, Skyfall, One and Only, Remedy, When We Were Young a další…vše doprovázené originálním aranžmá, které si kapela nechala zpracovat od profesionálních skladatelů.  

ADELE tribute

Pro příznivce Adele je to zároveň šance, jak v ČR slyšet živě největší hity b  itské zpěvačky Adele v autentickém nastudování. Když uvážíme, že koncerty Adele v Evropě jsou vždy beznadějně vyprodány a vstupenky se pohybují o kolem 3000 EUR, tak není divu, že je o vystoupení „Adele live show“ mimořádný zájem.

Každé vystoupení hlavní protagoniostky Marcely Adele Bártové sklízí nadšené ovace posluchačů. Výběr kostýmů, účesy, líčení, projev a dokonalé zvládnutí pěveckého partu, to vše patří k velkým přednostem zpěvačky.

Je zde i něco, co se nacvičit nedá. A to je syrový hlas, který dostala zpěvačka do vínku, a který je velice podobný zabarvení Adele. I proto dokáže navodit během koncertu dokonalou iluzi, že jsou na koncertě Adele.

Každý koncert je nabitý emocemi, protože Marcela Adele Bártová zpívá srdcem. Její kapela, složená z profesionálních muzikantů, jen dokresluje její dokonalý projev.   

Koncert můžeme nabídnout jak v komorním obsazení, tak umíme představit i velkopódiovou show. Délku vystoupení upravíme vždy dle vašeho přání.

Vystoupení Adele Tribute bude ozdobou každé akce.

Kontakt

The Best Forever s.r.o.
+420 736 511 785, info@thebest-forever.com

Sídlo společnosti a korespondenční adresa:
Náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov

IČ: 057 39 144, DIČ: CZ05739144
Společnost vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 269863