Josef Cigánek

josef ciganek homepage

Josef Cigánek je jedním z nejuznávanějších a nejvšestrannějších profesionálních bubeníků česko-slovenské polistopadové éry.

Jeho jméno najdete v doprovodných skupinách předních českých zpěváků a zpěvaček (K.Gott, H. Vondráčková, M. David, L. Machálková, aj.), také v historii slavných česko-slovenských skupin (Team, Kreyson, Aleš Brichta Band, Miloš Dodo Doležal, Abraxas, atp.), a také na mnoha CD a DVD. 

Spolupracuje i s velkými světovými jmény (např. britský kytarista Alex Hutchings, nebo producent skupiny Metallica Flemming Rasmussen) a v neposlední řadě je i firemním hráčem předních světových bubenických značek ZILDJIAN a AQUARIAN a velmi úzce spolupracuje s firmou KYTARY.CZ

Jeho hudební rozsah nemá absolutně žádné hranice. Hraje vše od Jazzu po Metal a je vyhledávaným studiovým hráčem. 

Nezapomíná ani na mladé talenty a proto se stal profesorem Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži. 

Má také svoji skupinu Josef Cigánek Band, se kterou nyní připravuje program pro zahraniční klubovou scénu. 

Se svým workshopovým programem též vystupuje na různých veletrzích, festivalech a přehlídkách.

V současné době se intenzivně věnuje novému koncertnímu programu CLASSIC JAM s podtitulem "Josef Cigánek a Varhan Orchestrovič Bauer + Okamžitý Filmový Orchestr hrají mistry klasické a filmové hudby" . 

V České republice jde dosud o ojedinělý projekt s propojením klasické hudby a bicích nástrojů. Jde o show postavenou na nejznámějších a nejoblíbenějších melodiích klasické hudby (skladby: B. Smetany, A. Dvořáka, L. van Beethovena, J. S. Bacha, A. Vivaldiho aj.). Filmová hudba je v programu zastoupena těmi nejznámějšími filmovými melodiemi, i melodiemi známými z dřívějších časů spíše z televize.

Zajistíme pro vás vystoupení Josefa Cigánka, mimo v sekcích uvedené koncertní verze projektů Classic Jam, Josef Cigánek Band a J.Cigánek & P.J.Ryba & guests, také ve formě workshopu, nebo improvizační bubenické šou. 

Kontakt

The Best Forever s.r.o.
+420 736 511 785, info@thebest-forever.com

Sídlo společnosti a korespondenční adresa:
Náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov

IČ: 057 39 144, DIČ: CZ05739144
Společnost vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 269863